PRINT OUT

MATBAA MÜREKKEBİ VE SERİGRAFİK BOYA SÖKÜCÜ

printout

Matbaa Mürekkebi Sökücüler

Tüm ÜrünlerETKİLİ FORMÜL

PRINT OUT bileşenlerinden dolayı özellikle serigrafik, kurumuş ve kirlenmiş mürekkep ve boyaların temizlenmesinde kullanılan etkili bir formüldür.

GÜVENLİDİR

Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen yanıcı ve parlayıcı değildir. Metal, plastik, kauçuk, lastik ve benzeri yüzeylerde güvenle kullanılır. Bu tip yüzeylerde kullanılan gaz, tiner ve benzeri ürünler gibi deformasyonlara, eritmelere, yüzeylerin esnekliğini kaybederek zarar görmesine sebep olmaz.

EKONOMİKTİR

Uçucu olmama özelliğinden dolayı PRINT OUT’ dan maksimum yararlanılır. Aynı zamanda PINT OUT sökülen boyalardan arındırıldığında defalarca kullanılabilir.

ÇOK AMAÇLI KULLANIM

Matbaa makinelerinin blanketlerinde, su haznelerinde, mürekkep tahliye ünitelerinde, merdanelerde, yürüme platformlarında ve makine kaportaları üzerindeki kurumuş mürekkeplerde, baskı makinelerinin renk değişikliğinde güvenle kullanılır.

KULLANIM TALİMATI

Daldırma, silme, fırçalama ve püskürtme yöntemleri ile kullanılır. Problemli yüzeye en uygun yöntemle PRINT OUT tatbik edilir. Serigraf boya ve kemikleşmiş mürekkeplerde 2-3 dakika beklenir, daha sonra bir bez ile sökülen boyalar temizlenir. Matbaa mürekkebi temizliğinde beklemeye gerek kalmadan bir bez ile sökülen mürekkep temizlenir.