ELECTRO

ELEKTRİKLİ CİHAZLARIN YAĞ, KİR VE RUTUBET GİDERİCİSİ

electro

Elektriksel Solventler

Tüm ÜrünlerETKİLİ FORMÜLASYON

ELECTRO uygulandığı yüzeydeki yağ ve kirleri hemen söker, hiçbir kimyasal tortu bırakmaksızın hemen buharlaşır. Metal üzerinde yürüme özelliğinden dolayı motor ve kontaktörleri monte halde temizleme imkanı sağlar. Bu da bakım için ayrılan sürenin uzamasını engeller.

GÜVENLİDİR

Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozif etkisi yoktur. 20.000 volt altında kullanılabilir. Kontaktörlerin enerji transferi sırasında istenmeyen arkları engeller ve yangın riskini ortadan kaldırır.

EKONOMİKTİR

Tüm elektrikli aksamların bakımı düzenli olarak ELECTRO ile yapıldığı zaman çalışan aksamların arızalanma oranlarında önemli düşüşler olacaktır. Böylece yedek parça için ayrılan bütçe önemli ölçüde azalacaktır. Ayrıca ELECTRO’nun yağ, Gres, ve pislikler üzerinde güçlü etkisi olduğundan bunların neden olduğu enerji sarfiyatını düzenleyecektir.

KULLANIM ALANLARI

Elektrik motorlarının kömürlerinin, sargılarının, fırçalarının, kontaktörlerin kontaklarının, elektrik bağlantılarının temizliğinde, jeneratörlerde, güç kulelerinde, baskı ekipman ve makinelerinde kullanılır.

KULLANIM TALİMATI

Silme, püskürtme, daldırma ve fırçalama yöntemleri ile kullanılır.

NOT:

Elektronik aksamların ve kartların temizliğinde kullanılmaz.