PROGRESS

ELEKTRİKLİ CİHAZ VE METAL KORUYUCU

progress

Elektriksel Solventler

Tüm ÜrünlerKORUMA SAĞLAR

Oluşturduğu esnek ve kırılgan olmayan film tabakası, su, yağ ve tozların çalışan aksamların performansını olumsuz etkilenmesini engeller.Esnek ve kırılgan olmama özelliği sayesinde sıvılar ile temasında film tabakasında yırtılmalar oluşması mümkün değildir. Temizlenmiş ve PROGRESS uygulanmış aksamlar yüksek nem ve ağır koşullara 3-4 ay süre ile dayanır. Bu da yıllık periyodik bakım sayısını azaltır.

GÜVENLİDİR

Yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozif etkisi yoktur. Kontaktörler üzerindeki aşırı tozlanmadan dolayı oluşan mikroskobik çatlakları kapatarak arkların meydana gelmesini engeller. Yangın riskini ortadan kaldırır. Uygulandığı yüzeyde iletkenliği etkilemeden dışarıdan yalıtım sağlar.

KALIP KORUYUCU VE AYIRICI

Oluşturduğu film tabakasının, tuzlu su buharının etkilerine karşı dayanabilmesinden dolayı hassas parçaların korunmasında güvenle kullanılır. Esnek ve kırılgan olmama özelliği sayesinde plastik enjeksiyon kalıplarında ayırıcı olarak muadillerine oranla daha iyi sonuç verir.

TASARRUF SAĞLAR

Suya maruz kalmış motorların, başka bir işleme gerek kalmadan kurtarılmasını sağlar. Su ile metallerin arasına girme özelliği sayesinde, su altında kalmış elektriksel aksamlar temizledikten sonra PROGRESS uygulaması ile tekrar çalışır hale gelir. Zaman ve para tasarrufu sağlar.

KULLANIM TALİMATI

Elektrik motorları, kontaktörler, jeneratörler, distribütörler, bataryalar ve kontrol panellerinde güvenle kullanılır. Daldırma, silme, püskürtme,ve fırçalama yöntemleriyle kullanılır.