ELITE PLUS

SÜPER KONSANTRE SU BAZLI YAĞ SÖKÜCÜ

eliteplus


ÇOK GÜÇLÜ FORMÜL

Güçlü formülü sayesinde, yüzeydeki ağır yağları, katı yağları, kirleri, iç yağları, gres yağlarını ve bu yağların bıraktığı tortu ve lekeleri etkili ve hızlı bir şekilde temizler.

GÜVENLİDİR

Kostik, fosfat ve tahriş edici kimyasallar içermez. Doğada biyolojik olarak parçalanır.Makina kaportaları veya metaller üzerindeki boyaya zarar vermeden temizler.İçerdiği antikorozif inhibitörler sayesinde metal yüzeyleri paslanmaya karşı korur.

KULLANIM ALANLARI

Yağı emmiş her türlü yüzey temizliğinde, gıda işletmelerinde ve mutfak ekipmanlarından gıda yağlarının sökülmesinde boya ve kaplama öncesi metal yüzey temizliğinde, dolum tesislerinde tüp temziliğinde etkili ve güvenli bir temizlik sağlar.

KULLANIM TALİMATI

1 birim ELITE PLUS, 5 birim su ile seyreltilerek hazırlanır özel yapısı sayesinde sıvı formdaki ürün su ile seyreltildiğinde jel kıvamını alır.1 birim ELITE 6 birim ürün elde edilir.Dik yüzüyden yağ sökme işleminde, jel kıvamında hazırlanmış her 1 birim ürün yüzeydeki kililiğe bağlı olarak 10 birim ile 20 birim arası suyla seyreltilerek kullanıma hazır hale getirilir.