REMOVER

PAS SÖKÜCÜ, YAĞLAYICI VE GEVŞETİCİ

remover

Özel Solventler

Tüm ÜrünlerNUFUZ EDER VE GEVŞETİR

Uygulandığı paslı yüzeye hemen nüfuz ederek pasın gevşemesini sağlar. Böylece sıkışmış olan somun ve cıvata gibi parçalar kırılmadan sonuca ulaşılır.

PAS ÜZERİNDE YÜRÜME ÖZELLİĞİ

Formülündeki özel bileşenler sayesinde pas üzerindeki hareketliliği diğer tüm pas sökücülere göre çok daha fazladır. Bu da iç kısımdaki problemli parçaların dışarıdan müdahale ile pastan arındırılmasına veya gevşetilmesine olanak tanır. Parçaların temizlik için sökülmesine gerek kalmaz.

YAĞLAYICI, KOROZYON ÖNLEYİCİ

Sadece oluşan pasın sökülmesi amaçlı değil aynı zamanda temizlenen yüzeyde tekrar pas oluşmasını engelleme amaçlı da kullanılır. Yağlayıcı özelliğinden dolayı metal koruyucu olarak güvenle kullanılır.

KULLANIM ALANLARI

Pas temizliği, sıkışmış somun ve cıvataların açılması ve metallerde korozyon oluşumunun önlenmesine ihtiyaç duyulan yerlerde güvenle kullanılır.

KULLANIM TALİMATI

PAS TEMİZLİĞİNDE: Paslı bölge üzerine REMOVER uygulanır. 30-60 sn beklendikten sonra bir bezle veya bir fırça ile gevşetilmiş pas temizlenir.
SIKIŞMIŞ SOMUN VE CIVATA GEVŞETİLMESİNDE: Problemli parçaların birbirine temas ettiği bölgelere REMOVER uygulanır.30-90 sn bekletildikten sonra sıkışmış parçalar birbirinden ayrılır. Eğer ilk müdahalenin sonunda parçalar birbirinden ayrılacak kadar gevşememişse tekrar REMOVER uygulaması ile sonuca ulaşılır.
METAL AKSAMLARIN KOROZYONA KARŞI KORUNMASINDA: Korunacak parçaların tüm yüzeyini kaplayacak şekilde REMOVER uygulanır. Gerekirse hava ile kurutulur.