SOLWAY-2

YAĞ SÖKÜCÜ ENDÜSTRİYEL SOLVENT

solway2

Özel Solventler

Tüm ÜrünlerETKİLİ SÖKME EFEKTİ

Uygulandığı yüzeylerdeki yağların yapısını çok kısa sürede bozarak yüzeyden akmasını sağlar. Yüzeyde kalan az miktardaki ürün kısa sürede buharlaşır. SOLWAY-2 yağı bünyesine alarak temizlediği halde doyma oranı çok yüksek olduğundan aşırı yağlı parçaların temizliğinde de kullanılır.

GÜVENLİDİR

Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozif etkisi yoktur.

EKONOMİKTİR

Ekonomik birim fiyatının yanı sıra SOLWAY-2’nin doyma oranı benzin, mazot ve tiner gibi yanıcı, parlayıcı malzemelere göre yüksektir. Böylece aynı miktar üründen daha fazla verim almak mümkün olur.

UYGULAMASI KOLAYDIR

Problemli yüzeylerin özelliğine göre daldırma, silme, püskürtme yöntemleri ile kullanılır.

KULLANIM ALANLARI

Tüm sanayi dallarında demir, çelik, bakır, bronz, alüminyum başta olmak üzere bütün metal yüzeylerde yağ, kir ve rutubetin arınması, matbaa sektöründe mürekkep temizliği amacı ile kullanılır.

KULLANIM TALİMATI

SOLWAY-2 problemli yüzeye, seçilen uygun bir yöntemle uygulanır. Gerek görülürse buharlaşma hızını arttırmak için basınçlı hava tatbik edilir. Çok yağlı parçaların temizliğinde bir bez ya da fırça yardımıyla sökülen yağlar temizlenir.

NOT

Elektronik aksamların ve kartların temizliğinde kullanılmaz.